ÚvodVýstavyAutořiPlánovaný programNapsali o násKontakty
Vítejte

 

Vážení přátelé výtvarného umění,

 

dovolte mi, abych Vás přivítala na webových stránkách Galerie pod zámkem. Galerie byla slavnostně otevřena 4. 4. 2008. Deset let galerie působila na Zámecké ulici v blízkosti Frýdeckého zámku. Od září 2018 ji nově najdete na ulici Radniční 1238 ve Frýdku. Dostanete se k nám, když půjdete z frýdeckého náměstí dolů směrem k Magistrátu města Frýdku-Místku.

 

Galerie pod zámkem nenabízí pouze díla předních žijících i nežijících regionálních autorů, ale i tvorbu desítek významných malířů a grafiků z celé naší země i ze zahraničí. K vidění jsou grafické listy, oleje i akvarely, ale i další techniky s pestrým tematickým zaměřením. Zastoupeno je také autorské sklo, šperky, keramika, dřevořezba, umělecká litina a šátky a šály. V podzimních měsících si vyberete z nabídky autorských nástěnných kalendářů vždy na následující rok.

 

Obrazy i grafiku zasíláme rovněž na dobírku po celé České republice. Kontaktovat nás můžete během provozní doby na čísle 605 522 271 nebo kdykoliv na e-mailové adrese galeriepodzamkem@seznam.cz. Samozřejmostí je také prodej uměleckých děl na splátky.

 

V roce 2015 byla otevřena pobočka s názvem Galerie Eso v Přerově.

 

Velmi se těšíme na vaši návštěvu v obou našich galeriích, kde můžete na chvíli zapomenout na shon okolo sebe a podívat se na svět očima vystavujících malířů.

 

                                                                                                                             S úctou Mgr. Ivana Cviková, DiS.

 
 
 

 
 
 
 
 

 
 
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  
  
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
  

  

  
Aktuality

 

Novinky vgaleriích

11. 08. 2019

Vážení milovníci výtvarného umění v měsíci srpnu na Vás v obou galeriích čekají nové obrazy od malířek BORSKÉ a ŠMÍDOVÉ. Ukázka v sekci autoři.


Novinky v galeriích

13. 06. 2019

Nově můžete v obou galeriích obdivovat obrazy STANISLAVA ŽAMPACHA a také nádherné sklo z ateliéru Žampach, který byl založen v roce 1990. Tento ateliér vytváří výjimečný český křišťál.


Novinky v galeriích

04. 05. 2019

Vážení milovníci výtvarného umění, rádi bychom Vás upozornili na nádherné krajinomalby od nového autora PAVLA ČERNOŠKA. Ukázka v sekci autoři.


Novinky v galeriích

11. 04. 2019

V měsíci dubnu můžete v obou galeriích obdivovat mimo jiné nové obrazy IVANY PAVLIŠOVÉ a TOMÁŠE LIMBERKA. Ukázka v sekci autoři.


Novinky v galerii

05. 03. 2019

Milovníky tvorby Jiřího Vidláka bychom rádi upozornili na nové obrázky jejich oblíbeného autora. Malá ukázka v sekci autoři.


Archiv aktualit

 

© 2008 Galerie pod Zámkem
Tvorba www - webdesign Web & Media, a. s.